Blog

Vyrážame #spoluontheway

Dnes štartujeme novú mobilnú službu v uliciach Ružomberka…
Prostredníctvom karavanu budeme v menších tímoch, pozostávajúcich z terénnych sociálnych pracovníkov mesta, pracovníkov komunitných centier Úsmev ako dar a Bratskej jednoty baptistov Ružomberok, Detskej misie, zamestnancov PRERODu a ďalších dobrovoľníkov rotovať po ružomberských sídliskách a lokalitách.

„si dieťa“ a potrebuješ pokecať, pomôcť s učením alebo niečím iným, podeliť sa o zážitky, povedať nám/predviesť, čo rád robíš v tvojej lokalite, na tvojom sídlisku alebo čo by si potreboval?
„si teenager“ a chceš zažiť stretnutie, rozhovor, budovanie dôvery, bezpečia, spoznať nových ľudí, že úplne, „že naživo“, hecnúť sa do nových výziev, pomôcť realizovať tvoj nápad?
„si dospelý“ a potrebuješ sa zaregistrovať na očkovanie, pomôcť pri sčítaní obyvateľstva, poradiť, navrhnúť niečo v tvojej lokalite, stretnúť sa s inými?

zastav sa pri tíme „on the Way“ na tvojej životnej ceste…

HARMONOGRAM:
Klačno (pri skateparku): 24.5. – 28.5., 14.6. – 18.6.
Rybárpole (ul.Textilná): 31.5. – 4.6., 21.6. – 25.6.
Roveň (ul. Bystrická – pri ZŠ): 7.6. – 11.6., 28.6. – 2.7.

Tešíme sa na stretnutie.

Projekt bol podporený Nadáciou Slovenskej sporiteľne a Mestom Ružomberok. Služby budú vykonávané podľa aktuálnych hygienicko-epidemiologických opatrení a pandemického plánu Ministerstva práce sociálnych vecí a rodiny SR.

Projekt realizujeme vďaka podpore Nadácie Slovenskej sporiteľne.

Zatiaľ žiadne komentáre


Zanechajte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *