Blog

Preroďáci na festivale Medzi Nami aj s karavanom

Karavan opäť na cestách! Dnes sme vyrazili s karavanom po dlhej dobe aj mimo Ružomberka. Na Mariánskom námestí v Žiline sa konal festival Medzi Nami, ktorý pripravila Sekcia pre mládež Žilinského kraja v spoluprácii s nadáciou Krajina Harmónie, zameraný na inklúziu zdravotne a sociálne znevýhodnených ľudí. Festivalu sa zúčastnilo okrem nás viacero ďaľších organizácií a škôl zo Žilinského kraja. Súčasťou festivalu boli aj mnohé hudobné, tanečné a umelecké vystúpenia.

V karavane vládla počas celého dňa výborná atmosféra. Doobeda síce trochu aj popršalo, ale to ľudí vôbec neodradilo. Všetci čo nás prišli navštíviť si mohli vybrať zo širokej ponuky spoločenských hier ako napr. Parašut, Žeriav, Cink, Uno, Kalčeto, alebo si len tak pokecať, občerstviť sa, zohriať sa pri ohníku, alebo pri dobrom čajíku a kávičke.

Sme veľmi radi, že sme mohli byť taktiež súčasťou dnešného festivalu, vymeniť si skúsenosti a odprezentovať sa. Veríme, že sa čoskoro spoločne stretneme na ďalších akciách, bol to pre nás skvelý zážitok.

Na záver ešte menší video report z dnešného dňa.

Žeriav – hra zameraná na sústredenosť a spoluprácu.

Zatiaľ žiadne komentáre


Zanechajte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *