Blog

vrátiť sa

Medzinárodný október v PRERODe

Začiatkom októbra naše zariadenie poctili svojou návštevou 2 zaujímaví mladí ľudia. Obidvaja študujú aktuálne na Katolíckej univerzite v Ružomberku, medzinárodný študijný program sociálnej práce s deťmi a mládežou. Noah, študent z Nigérie, nás obohatil svojou spontánnosťou, energiou a humorom. Deti v skupinách aj na školách si mohli precvičiť svoje jazykové zručnosti a komunikovať s ním v angličtine a niektorým to išlo veľmi dobre a tiež zahrať s ním futbal na ulici. Nás obohatil svojim „africkým“ pohľadom na rodinu, kultúru, život a potreby detí a mladých. Leila, mladá žena z Kirgizska so skúsenosťou s práce s mládežou, spestrila naše aktivity svojou veselosťou, odborným prístupom a veľkým otvoreným srdcom pre deti a ich potreby. Viac z našich pestrých zážitkov s nimi pri rozličných aktivitách na školách, v klubovni, aj v teréne na https://www.instagram.com/spoluontheway/

Leila, Noah, ďakujeme…see you later…

2 komentáre

 • Noah Agbo 17 novembra, 2022 - 5:12pm

  It was a great privilege to experience life at PREROD. I love everyone. You will forever remain in my heart. I miss you all.

  Odpovedať

 • Leila 17 novembra, 2022 - 9:01pm

  Thank you Pan Jaro, Dusan and Petrik, for amazing days in PreRod!!! This was my best month in my master’s program so far! You all have been amazing mentors to us, professional social workers and cheerful friends! I already miss you and all the kids a lot!

  Best regards,
  Leila

  Odpovedať


Zanechajte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *