Blog

vrátiť sa

Čakanie má zmysel…s niekým, o koho sa môžeš oprieť..

V turbulentných časoch rozličných neistôt a obáv, nám bolo dopriate prežiť krásny zážitok spolupatričnosti, úprimnosti, radosti a nových zážitkov. Aj keď sme sa na jarný pobyt dostali o 2 týždne neskôr, oproti pôvodnému plánu, oplatilo sa počkať…

Počasie nám až tak neprialo, o to viac sme sa museli premáhať, aby bolo slnečno v duši. Vo štvrtok popoludní sa stretla banda 19 účastníkov pobytu, aby sme sa vybrali do tradičného Liptovského Jána.. Najprv sme museli počkať kvôli zmeškanému autobusu v LM na ďalší, čo vytvorilo priestor na komunikáciu a spoznávanie sa deciek, z rozličných našich skupín. Pred penziónom bolo treba chvíľku počkať na ubytovanie, no keď sme uvideli izby, boli sme spokojní. Po nečakane dobrej večeri sme sa dočkali úprimnej, otvorenej komunity do nočných hodín…smiech, slzy, hnev..všetko, čo patrí k životu, išlo von a najlepšie je spočinúť v náručí niekomu, kto ťa chápe a podporí..lebo prežil veci podobné..Potom sme sa odhodlanejší vykúpali v polostudenej minerálnej „kadi“ za dedinou.

Dočkali sme sa aj výdatných raňajok, podľa vlastnej chuti a po dlhšej chôdzi dolinou, aj kreatívno-zábavnej obhliadky Stanišovskej jaskyne..Tí chlapi to tam fakt vedia..ešte nám aj suché budny požičali..Unavení, zmoknutí sme sa dočkali výživného obeda a popoludnia zábavy na bazéne, ktorý sme mali celý pre seba..Večerný spoločensko-zábavný program bol podľa očakávania suprový a družný..Po oddychovej noci a raňajkách sme sa nečakane rýchlo dočkali balenia, upratovania a záverečnej komunity.. a cesty domov..

Aj keď je doba neľahká..dobre sa čaká na lepšie časy..s niekým, o koho sa môžete oprieť a má vás rád…

Zatiaľ žiadne komentáre


Zanechajte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *