Blog

vrátiť sa

Don Bosco RKup2021

Hoci sa náš tradičný turnaj neuskutočnil v zaužívanom termíne, na konci školského roka, sme radi, že nám bolo dopriate sa stretnúť aj tento rok.

Vďaka našim dlhoročným partnerom pri organizácii tohto turnaja: Spojenej škole – špeciálnej ZŠ a Diagnostickému centru Ružomberok a našim podporovateľom: Mestu Ružomberok a Intersportu RK,LM – Sportby, sme sa pod heslom „Spolu a zdraví, šport nás baví“, mohli stretnúť na 10.ročníku nášho turnaja.

Účasť tímov v základnej kategórii bola hojná (5 tímov), aj vďaka našim chalanom, ktorí si dali dokopy svoje tímy a stredoškolskú kategóriu sme rozšírili na 4.tímy vďaka našim odrasteným „bývalým chalanom“, ktorí si tiež prišli zmerať sily.

Turnaj sa uskutočnil v pondelok 13.septembra na umelej tráve v Černovej v dobrej nálade, športovom zápolení a v priateľských stretnutiach. Konečná bilancia: Putovný pohár ostáva na domácej pôde: mladším černovským chlapcom – TJ MÁJ ČERNOVÁ, za nimi v tesnom závese skončili FC SAVIO (ŠZŠ) a AS ROMA (prerod), bez medaile, ale s peknými cenami odišli aj FC PREROD a FC DGC.

V staršej kategórii excelovali VLS Represent (SOŠP), pred striebornými Černovcami a za nimi bronzoví chlapci z FC Normálny tím a snaživí chalani s neúplným manšaftom z FC Phoenix.

Veríme, že sa tento rok v závere ešte raz stretneme a oslávime to za priaznivejších podmienok, aj spoločným gulášom…

Zatiaľ žiadne komentáre


Zanechajte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *