FC PREROD vs MFK RUŽOMBEROK U12

Náš ďalší prípravný zápas sa uskutočnil na pôde prvoligového klubu MFK RUŽOMBEROK na umelom ihrisku. Tentokrát sme mali tu česť zmerať si sily s chlapcami z kategórie U12. Počasie bolo tak povediac futbalové, tak nám nič nebránilo odohrať krásny zápas. Úvod zápasu bol opatrnejší, no nečakali sme dlho a začali padať prvé góly. Po prvom polčase sme cez prestávku zmenili pár taktických vecí, povedali si kde sú chyby a povzbudení sme išli do druhého polčasu. Druhá polovica zápasu už bola oveľa vyrovnanejšou partiou a bolo sa na čo pozerať. Výborný zápas sa skončil pozitívnejšie pre chlapcov z MFK Ružomberok U12, ktorí vyhrali 6:4. Výbornú atmosféru na štadióne priniesli aj chlapci z nášho centra, ktorí nás prišli povzbudiť. Výborné športové popoludnie pod Jeho ochranou sa skončilo priateľským podaním rúk a spoločnou foto. Vďaka klubu MFK Ružomberok, ktorý nám umožnil odohrať tento prípravný zápas a aj p.trénerovi, ktorý si na nás našiel čas v nabitom tréningovom procese. ŠPORTU ZDAR.