logo_tábor

Čaká nás a-tra-ktívne leto s PRERODom´14

Na leto 2014 sme pripravili pre deti navštevujúce naše zariadenie sériu oddychových, športových, dobrodružných a turistických aktivít. Začneme spoločne na prímestskom tábore prvé 2 júlové týždne, počas ktorých “pobeháme” naše klasické lokálne vychytávky – s vodou, koňmi, kopcami, špekačkami a futbalovou loptou. Podstatou je, aby sme boli spolu a v pohode.

Na koniec júla sme pripravili výchovno-rekreačný pobyt v Starej Ľubovni. Tento podtatranský kraj nás očaril už minulý rok a tak aj tento absolvujeme týždňovú “nálož” dobrodružstva, adrenalínu, krásnych zážitkov, prekonávania seba a utužovania našich vzťahov.

V druhej časti leta sa chystáme prežiť pekný športovo-hudobno-oddychový čas s našimi priateľmi od baptistov na ihrisku na Silbigerovej ulici a možno nás stretnete ešte niekde v ružomberských uliciach, či  na okolitých kopcoch na terénnej aktivite s našimi pondelkovými “bojovníkmi”.

Pekné leto všetkým. A nedávajte sa dole, ale hore :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>