DSCN2452

Spoločné “dobývanie pevností” v Starej Ľubovni

Na začiatku augusta sme sa spolu vydali do krásnej tatranskej prírody, dobýjať naše “pevnosti”. Partia bojovníkov pozostávala z niekoľkých pešiakov, strelcov, jazdcov, kapitánov a jedného GENERÁLA. Tento našu akciu dôkladne strategicky naplánoval a sledoval, až sme miestami žasli. V rozličných okamihoch boja a spoločného dobrodružstva, nebolo niekedy jasné kto je kto. Po odhalení nepriateľov (lenivosť, strach, hnev, hanba), ktorí nás v živote sužujú a ohrozujú našu mužskú dušu, sme sa každý sám a zároveň spoločne museli potrápiť aby sme ich ovládli.

Podarilo sa to najmä vďaka prijatiu sa, odpusteniu, budovaniu priateľstva, dôvery, spolupatričnosti; dobrodružstvu, prekonávaniu sa, odvahe, sile, vytrvalosti a poznaniu, že

SME MILOVANÍ, TAKÍ AKÍ SME.

pár dojmov od bojovníkov :

… takže, naše pocity z tábora sú dobré, zažili sme kopu zábavy, spoznali sa lepšie navzájom, takisto aj s deťmi. Niekedy boli úlohy a aktivity vyčerpávajúce, ale všetko sa dalo zvládnuť a o tom to je. Night challenges bol veľmi dobrý nápad a bolo by dobré si to niekedy zopakovať. Tiež by bolo dobré na najbližšej podobnej akcii nejak lepšie vychytať aparatúru, aby sme nerapovali pri ohni s hudbou pustenou z telefónu. Plus aspoň jeden deň naviac by nezaškodil. (Jean Venom & Vlado)

… moje pocity z tábora sú pozitívne, spoznal som sa s chalanmi, zažil kopu zábavy a spolu s Prerodom som zažil veľmi pekné a obohacujúce zážitky, či už je to Night Challenge, hru “šípky”, kúpanie v bazéne alebo pre mňa najobohacujúcejšiu debatu pri ohni spojenú s koncertom Jeana a Vlada. Za tieto chvíle vám všetkým Ďakujem. (Radovan SNUŽO Knieža)

… bolo dobre. Dúfam, že sa ešte pôjde. Cítil som sa tam veľmi dobre a veľmi veľmi rád by som si to zopakoval. Jedna vec, ktorú by som zmenil by bolo to, že by som pobyt predĺžil o minimálne jeden deň. (ujo Láďo)

VĎAKA spolupráci a nasadeniu všetkých 21 bojovníkov sme sa spoločne dopracovali aj k získaniu a dešifrovaniu hesla NC (Night Challenge):

V ŽIVOTE NIE JE DôLEŽITÉ KOĽKO KRÁT SI DOKÁZAL OPONOVAŤ SÚPEROVI PROTI ÚDEROM, ALE KOĽKO KRÁT SI SA POKÚSIL BYŤ JEHO PRIATEĽOM.

 

foto tradične na fb prerod..

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>