DSCN1778

A-tra-ktívne leto s PRERODom 2013

Na leto 2013 sme pre naše deti pripravili viacero aktívno – atraktívnych aktivít.

Prímestský tábor – výlety

V úvode prázdnin začneme spoločne – oddychovo, športovo a turisticky. Každý pracovný deň od 1.7. do 4.7.2013 v čase od 8.00 do 15.00 hod. budeme spoločne s deťmi realizovať zaujímavé činnosti v Ružomberku a jeho okolí. Spolu podnikneme: výlet do Kalamien a Lúčok, športovanie v telocvični, „opekačka“ v Čutkovskej doline, jazdenie na koni na „Ranči“ a záverečné „aquaparkové“ prekvapenie.

Spravme si SPOLU naše ihrisko

Našim zámerom je spoločne s deťmi opraviť a zveľadiť prírodné ihrisko pri rieke Váh na ulici Ž.Silbigera v Ružomberku. Takto chceme dať deťom zážitok hodnoty vlastného úsilia, spoločne prežitých chvíľ v prírode a zároveň budovať priestor, ktorý budeme využívať aj ako naše tréningové ihrisko. Práce na ihrisku chceme realizovať od 15. do 19. júla 2013 v čase od 8.00 do 16.00 hod. a budeme radi keď deti spolu s nami v ich úsilí podporíte. Pracovné náradie, jedlo a občerstvenie je zabezpečené.

Tábor – Dobývanie pevností

Na začiatok augusta sme pre deti pripravili dobrodružno-relaxačný pobyt „Dobývanie pevností“ v Starej Ľubovni. Pobyt je zameraný na „dobývanie pevností“ svojej pasivity, strachu, hnevu, hanby a to aj prostredníctvom utužovania vzájomného priateľstva medzi deťmi, rozvojom vzájomnej komunikácie a spolupráce, tréningom vytrvalosti a prekonávania seba samého. Pobyt sa uskutoční v čase od 5.8. do 8.8. 2013 v Starej Ľubovni.

PRÍĎ A ZAŽI !

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>