Mesačné archívy: December 2016

FLÓRBALOVÉ PRIATEĽSKÉ STRETNUTIE

V rámci našich piatkových futbalových tréningov, sme si tento krát naplánovali zmenu. Vzhľadom k tomu, že naša domovská telocvičňa prechádzala rekonštrukciou, hľadali sme náhradný plán, v ktorom nám ústretovú ruku poskytla ZŠ ČERNOVÁ, kde sme odohrali priateľský floorbalový zápas s miestnymi chlapcami. Zmena v tréningovom procese bola príjemným spestrením. Ďakujeme.

as roma

Úsmev Cup

V sobotu 10. decembra 2016 sa v City Aréne v Prievidzi konal futbalový turnaj ′Úsmev Cup′ pre deti z detských domovov a nízkoprahového centra.
Futbalový turnaj usporiadala nezisková organizácia Úsmev ako dar- pobočka Prievidza za podpory Mesta Prievidza. Podujatia sa zúčastnili 4 tími a to: Ružomberok, Zlatovce, Handlová, Kremnica. Naši chlapci predvádzali od prvého zápasu výborný výkon, ktorý bol ocenení aj súpermi a organizátorom turnaja za najbojovnejší tím turnaja. Výborným výkonom nám naši chlapci opäť dokázali, že tímová spolupráca prináša ovocie. Nakoniec naši chlapci obsadili 4.miesto, no napriek poslednej priečke vyjadrujeme veľkú radosť zo spolupráce na ihrisku a vzájomného pozitívneho povzbudzovania sa. Vďaka Pánovi, ktorý sa na nás pozeral a chránil nás.