Mesačné archívy: Apríl 2016

FC PREROD vs MFK RUŽOMBEROK U12

Náš ďalší prípravný zápas sa uskutočnil na pôde prvoligového klubu MFK RUŽOMBEROK na umelom ihrisku. Tentokrát sme mali tu česť zmerať si sily s chlapcami z kategórie U12. Počasie bolo tak povediac futbalové, tak nám nič nebránilo odohrať krásny zápas. Úvod zápasu bol opatrnejší, no nečakali sme dlho a začali padať prvé góly. Po prvom polčase sme cez prestávku zmenili pár taktických vecí, povedali si kde sú chyby a povzbudení sme išli do druhého polčasu. Druhá polovica zápasu už bola oveľa vyrovnanejšou partiou a bolo sa na čo pozerať. Výborný zápas sa skončil pozitívnejšie pre chlapcov z MFK Ružomberok U12, ktorí vyhrali 6:4. Výbornú atmosféru na štadióne priniesli aj chlapci z nášho centra, ktorí nás prišli povzbudiť. Výborné športové popoludnie pod Jeho ochranou sa skončilo priateľským podaním rúk a spoločnou foto. Vďaka klubu MFK Ružomberok, ktorý nám umožnil odohrať tento prípravný zápas a aj p.trénerovi, ktorý si na nás našiel čas v nabitom tréningovom procese. ŠPORTU ZDAR.