Mesačné archívy: Január 2016

Novoročný turnaj ŠPORTUJ A VYHRAJ

Opäť po roku sa stretli priaznivci futbalu na novoročnom turnaji ŠPORTUJ A VYHRAJ organizovanom Spojenou školou – špeciálnou základnou školou Ružomberok. Tento rok sa stretla silná konkurencia troch tímov. V prvom zápase si zmerali sily starí rivali z tímov Diagnostického centra Ružomberok a PRERODu. Napínavý priebeh zápasu ukončil druhý polčas, v ktorom chlapci z tímu PREROD predviedli sympatický bojovný výkon, nakoniec však podľahli tímu DGC 2:1. Chlapci a dievčatá z mužstva SAVIO podľahli PRERODu, avšak v následnom zápase s DGC zaskočili všetkých zúčastnených a super výkonom potrápili chlapcov z DGC. Turnaj prebiehal v super športovej atmosfére v hale T-18. Spomedzi dobrých hráčov bol ten najlepší Milan z PRERODu a brankár Erik z tímu SAVIO.

Ďakujeme všetkým subjektom, pedagógom za realizáciu super turnaja.

Konečné výsledky turnaja:

1. Diagnostické centrum – Ružomberok

2. Nízkoprahové denné centrum pre deti a rodinu – PREROD

3. Spojená škola – špeciálna základná škola – Ružomberok

Nový rok plný zmien Vám VINŠUJEME

Do nového roka 2016 prajeme všetkým našim členom, pomocníkom, podporovateľom, priaznivcom, známym, aj neznámym život plný dôležitých zmien. Posun vpred, aby ste mali vždy chuť “zamakať” na zmene samého seba, priložiť ruku k dielu a robiť šťastnými ľudí okolo.

Partia z PRERODu

PS: tak ako sa to podarilo aj nám v PRERODe, keď sme v lete spolu s našimi deťmi, mladými a podporovateľmi prerobili klubové sedenie na štýlovú paletááááž. Dôjdite kuknúť.