Mesačné archívy: September 2013

fotografia0111

Presťahovali sme sa …

Od nového školského roka 2013/2014 sídli PREROD na novom mieste. Aktuálne nás nájdete na ulici Plavisko 47 (v hale T-18) v Ružomberku.

Všetci súčasní aj noví klienti, rodičia, učitelia, deti, mladí priatelia, známy aj neznámy sa môžete tešiť, lebo sa nám to v nových priestoroch presvetlilo a zväčšilo.

Tak príďte sa presvedčiť aj OSOBNE. Ak nás nenájdete, tak nás kontaktujte 0918 530 171.

DSC_4392

The Street´13 vyhrali RH Heat

V sobotu 14. septembra sa stretlo 10 tímov v hale T-18 na spoločnom streetbalovom zápolení. Od rána sa hala začala otriasať buchotom basketbalových lôpt a tlkotom žhavých sŕdc. Podujatie otvorili svojimi priateľskými pozdravmi pán viceprimátor Stanislav Bella, Jaroslav Rakučák, ktorí sa neskôr aj aktívne zapojili do hry a celé podujatie sme spolu s Grahamom odovzdali do Božích rúk.

Keďže do kategórie juniorov sa prihlásilo menej tímov, boli zaradené aj tieto, s pridaním dospelých pomocníkov z PRERODu, do “mixu”. Aj vďaka tomu sa mohla prejaviť empatia starších voči mladším, skúsenejších voči menej skúsením, basketbalovejších voči menej basketbalovým. Oceňujeme všetkých ktorí to preukázali a tiež bojovnosť a vytrvalosť najmladších tímov. Skupinové zápasy nakrátko prerušilo vystúpenie nášho “hudobného moru” –  Jeana Venoma, Leyopha a No-Backa, ktorým týmto prajeme “nech sa šíri” a nech rastie ich chuť po pravde a vyjadrení svojich myšlienok a postojov prostredníctvom kvalitného rapu.

Semifinálové a finálový zápas boli veľmi napínavé a vyrovnané s nasledovnými výsledkami: RK Heat, Daj čo chceš a Stred1. Víťazom GRATULUJEME a tešíme sa o rok.

Ďakujeme všetkým, pričinením ktorých sa to celé mohlo udiať – Tebe JARO, ROBO, MAŤO, ALENA, KIKA, LUJZA, ALICA, ANDREJ, LEO, VLADO, forografka KATKA…

a tiež tým, vďaka ktorým sme mohli víťazov oceniť:

Mesto Ružomberok, INTERSPORT, ADAM SPORT, SPALDING, PROFI SPORT, FAX COPY.

Vidíme sa na The Street´14 a dúfam, že aj skôr.